Studijos

DAILĖS-KERAMIKOS STUDIJA

Dailė kaip ir šokis, kaip ir muzika, turi savo išraišką. Be judesio ir be garso. Tik vaizdu ir savo funkcija. Čia karaliauja linija, spalva ir forma. Grožis, estetika, o gal iššūkis ir idėja. Programoje mokiniai susipažins ir valdys dailės raiškos priemones ir pagrindines technikas, mokysis tyrinėti ir analizuoti natūrą, tai pritaikyti kūryboje.

Studijai vadovauja vyr. mokytoja Jolita Margelevičienė.

LIAUDIES MUZIKOS STUDIJA

Liaudies muzika, tai žmonių gyvenimo būdo atspindys. Ji perduodama iš kartos į kartą ir skirstoma į liaudies dainas, instrumentinę muziką, šokius ir žaidimus. Liaudies muzikos studijoje mokiniai mokosi groti aukštaitiškomis devynstygėmis kanklėmis, koncertinėmis kanklėmis, skudučiais, akordeonu, dūdelėmis, įvairiais mušamaisiais instrumentais, dainuoja liaudies dainas.

Studijai vadovauja vyr. mokytoja  Bronislava Matiukienė.

ESTRADINĖS MUZIKOS STUDIJA

Mokiniai išmoksta elementariai muzikuoti pasirinktu instrumentu (gitara, mušamieji, klavišiniai, smuikas), išmanyti elementarias muzikos teorijos žinias. Programa suteiks kasdieniniame gyvenime reikalingą muzikinį išsilavinimą, išmokys muzikos mokymuisi naudoti kompiuterines technologijas, per muziką ugdyti aukštos estetinės ir dvasinės kultūros žmogų.

Studijai vadovauja vyr. mokytojas Robertas Ruželė.

FORTEPIJONO STUDIJA

Skambinimas fortepijonu mokiniams teikia įvairiapusę naudą. Ugdoma mokinio judesių koordinacija, atmintis, vaizduotė, faktūros girdėjimas ir perteikimas. Programa parenkama taip, kad padėtų mokiniui atskleisti savo individualų kūrybinį mąstymą ir jį perteikti koncertinėje veikloje.

Studijai vadovauja vyr. mokytoja Giedra Markevičienė.

Kaina 4 eurai

DAINAVIMO STUDIJA

Dainavimo studija „Pandėlio balsiukai“- virš 20 metų gyvuojanti vaikų ir jaunimo vokalinio ugdymo mokykla. Studijoje vaikai ir jaunimas mokomi atlikti įvairių žanrų muziką, nuo klasikos ar akademinės muzikos iki populiariosios ar sakralinės. Studija unikali tuo jog joje mokiniai dainuoja ne vien įvairios sudėties ansambliuose ar chore, bet ir solo. Šios studijos mokiniai aktyviai ir nuolat dalyvauja ne tik respublikiniuose, bet ir tarptautiniuose konkursuose, kuriuose nuolat pelno prizines vietas. Studija yra išauginusi profesionalių dainininkų, pedagogų, kurie šiuo metu dirba solistais

Kauno valstybiniame muzikiniame teatre (Ingrida Kažemėkaitė, Andrius Apšega).

Studijai vadovauja mokytoja metodininkė Vilma Likienė.

„Pandėlio balsiukai” facebook’e

ESTETIKOS STUDIJA

Estetikos studijos dalyvių amžius 4-7 metai. Dalyvavimas studijoje padės ugdyti kūrybinius gebėjimus, tenkins individualius vaikų saviraiškos poreikius, ugdys dėmesį ir pakantumą kitų vaikų galimybėms kurti grupėje. Estetikos studijoje vaikai turi galimybę lankyti šias programas: šokio , muzikavimo, dailės ir keramikos.

Studijai vadovauja vyr. mokytoja Jolita Margelevičienė, mokytoja Danutė Indriūnienė ir mokytoja Irmina Puipaitė-Blaževičienė .

SPORTO STUDIJA

Pandėlio UDC sporto studija įsikūrė 2013 m. Sportuoti susirenka moksleiviai nuo 14 m. Čia kasmet vyksta štangos stūmimo, rankų lenkimo varžybos. Taip pat vyksta kasdienės treniruotės, kuriose vaikinai ir merginos atlieka krūtinės, pečių, kojų, bicepso. tricepso, pilvo preso, trapecijos ir  kitas treniruotes. Čia per 5-erius metus yra pasižymėjusių sportininkų kaip Juozas ir Mantas Babiliai, Saulius Sarapas, Vytautas Mačiekus, Žydrūnas Venciulis, Mindaugas Sanvaitis, Vytenis Kulikauskas, Simonas Venciulis, Edvinas Einoris, Laurynas Janušas, Agnė Šapranauskaitė, Deimantė Kazanavičiūtė ir kiti sportininkai. Dabartiniu metu gerais pasiekimais džiugina Nedas Karalius, Simonas Diponas, Renaldas Čibinskas, Kamilė Nanytė, Miglė Vairytė ir kiti.

Studijai vadovauja judesio korekcijos pedagogė Ina Mačiekienė.

ŠOKIO STUDIJA

Šokis- tai meninio ugdymo sritis, kuri skirta įvairaus amžiaus mokiniams. Šokis leidžia būti ne tik fiziškai aktyvesniems, lankstesniems, bet ir lavina ritmo bei tempo pojūtį. Ugdo bendravimo, bendradarbiavimo, asmenines savybes bei socialinius įgūdžius. Lavina kūrybiškumą, skatina dalyvauti kultūriniame gyvenime.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai (4-6 m.) šokio studijos veiklose susipažįsta su įvairia muzika. Žaidimų bei judesių pagalba mokosi pažinti savo kūno dalis, skirti kryptis ir lygius, išnaudoti erdvę, judėti kontroliuojant kūną.

Pradinių klasių mokiniai (1- 4 klasės) susipažįsta su konkrečių šokio žanrų (lietuvių liaudies, pramoginis, gatvės, klasikinis, šiuolaikinis) pagrindais. Mokosi atlikti pagrindinius šokio žanrą atitinkančius judesius bei juos atspindinčius šokius. Mokosi šokti sklandžiai ir išraiškingai (kontroliuojant judesių tėkmę, paisant šokio ritmo ir tempo, naudojant įvairius erdvės lygmenis ir kryptis, išreiškiant judesio jėgą ir šokio nuotaiką) pavieniui, poroje ir/ar grupėje. Kuria susietas judesių sekas.

Pagrindinio (5-10 klasės) ir vidurinio amžiaus (11-12 klasės) vaikai toliau mokosi pažinti ne tik šokio žanrus, bet ir gilinasi į jų stiliaus ypatumus, siekia estetinės kokybės. Improvizacijos pagalba mokosi kurti, išreikšti save, tyrinėti ir derinti šokio elementus (judesį, erdvę, ritmą, tempą, judesio jėgą), jungti judesius į struktūras pagal kūrybinį sumanymą. Taip pat stebi įvairius šokio reiškinius (šokio kompozicijas, spektaklius, šokio šventes, koncertus, festivalius ar kt.) ir nagrinėja juos asmeninės patirties bei estetinių išgyvenimų požiūriu.

Šokio studijos veiklos moko šokio pažinimo meno per kūno kalbą, kurio pasekoje susipažįstama ne tik su įvairiausiais šokiais, bet ir stiprinama vaiko asmenybė, įgaunama ištvermės ir kantrybės, gerinama fizinė sveikata.

Studijai vadovauja vyr. mokytoja Irmina Puipaitė-Blaževičienė

Kaina 4 eurai