Teatro studija

Programa skirta mokiniams, turintiems sceninio pobūdžio teatrinės patirties. Praktinių užsiėmimų metu bus toliau ugdomas mokinių dėmesingumas, mąstymas, pasitikėjimas savimi, žingeidumas, iniciatyvumas, atsakingumas, plečiamas kultūrinis  akiratis, skatinama stebėti ir vertinti. Mokoma suprasti ir priimti įvairias situacijas, vystomi bendravimo gebėjimai. Iškeliamos gyvenimiškos problemos, aiškinamasi jų atsiradimo priežastis, pateikiami siūlymai ir problemų sprendimo būdai, aktyviai išreiškiama pozicija vienu ar kitu klausimu. Vaikai mokysis sceninio bendravimo, kurs etiudus ir vaidybines improvizacijas, spektaklį. Kalbos lavinimo pratimais bus lavinama balso technika, mokomasi suprasti ir skaitant, ar deklamuojant perteikti eilėraštį, pasaką.

Programa užbaigiama pačių mokinių sukurtu improvizacijų spektakliu, jo pristatymu miesto gyventojams.

Programa vykdoma Pandėlio universaliajame daugiafunkciame centre pagal kiekvieno mėnesio tvarkaraštį.
Programą vykdo laisvoji teatro mokytoja metodininkė Sonata Babickienė