Šokių festivalis ,,Ei, mes esam talentingi 2024“

Kovo 15 d. Juodupėje vyko respublikinis vaikų ir jaunimo įvairių stilių ir žanrų šokių kolektyvų festivalis ,,Ei, mes esam talentingi 2024“. Susirinkę žiūrovai galėjo išvysti net 28 šokius, kuriuos pristatė šokių teatrai, studijos, kolektyvai, grupės iš visos Lietuvos.

Tarp šokėjų iš Pasvalio, Vilniaus, Rokiškio, Zarasų, Joniškio, Antazavės, Juodupės ir Panevėžio buvo galima sutikti ir Pandėlio UDC šokių studiją lankančius mokinius. Jie, susibūrę į šokių kolektyvą ,,Dėlė“, ruošėsi ir dalyvavo festivalyje.

1-4 klasių mokiniai festivalyje gavo ,,Nuotaikos pliūpsnio“ nominaciją ir gastrostudijos ,,Šaukštas ir šakutė“ dovanų kuponą už šokį ,,Vaikai po lelijom“.

Devintokė Rugilė S. pati sukūrė ir pristatė šokį ,,A Queda“ (,,Sudie“) už kurį buvo nominuota ,,Auksinės kurpaitės“ nominacija.

Studiją lanko įvairaus amžiaus mokiniai, kurie nėra abejingi šokiui, muzikai, menui.

Ir visada smagu visiems kartu praleisti popamokinį laiką, pašokti, pažaisti, paišdykauti, o dar smagiau dalyvauti ir būti pastebėtiems. Tegul šokis gyvena mažose širdelėse ir teikia džiaugsmą bei gerą nuotaiką.

Šokių studijos vadovė Renata Kiburienė