Informacija kultūrinių renginių lankytojams Pandėlyje

Mieli kultūros renginių lankytojai,

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad lankotės mūsų renginiuose. Norime, kad renginiuose jus lydėtų gera nuotaika, o nenumatytos situacijos jos nesugadintų. Todėl, pasiruošus atvykti į renginį, rekomenduojame pasitikslinti aktualią informaciją.
 Jei renginys yra atšaukiamas, pakeičiama jo data,  laikas, vieta arba keičiamos kitos su renginiu susijusios sąlygos, visais atvejai informacija skelbiama internetinėje svetainėje www.pandelioudc.lm.lt ir „Pandėlio miesto renginiai“ feisbuko paskyroje. Tai daroma nedelsiant po to, kai sužinoma apie pasikeitimus ar priimamas sprendimas.
Informacijos taip pat galite teirautis telefonu  +370 698 31506.
Primename, kad atvejais, kai renginys yra atšaukiamas, pakeičiama jo data ar laikas arba keičiamos kitos su renginiu susijusios sąlygos, bilietus įsigiję žiūrovai turi teisę kreiptis į renginio organizatorių dėl pinigų grąžinimo.

Iki malonių susitikimų.