Ikimokyklinis ugdymas

Ugdymo procesas ikimokykliniame  skyriuje organizuojamas pagal parengtą įstaigos ikimokyklinio ugdymo programą „Vaikystės takeliu“.

Veikia 3 grupės:
1 grupė „Drugelių“– priimami 2 -3 m. amžiaus vaikai.
Grupės darbo laikas: 7.30-17.30
Grupėje vaikus ugdo vyresnioji auklėtoja Jūratė Visockienė.

2 grupė „Kiškučių“ -priimami 4- 5 m. amžiaus vaikai.
Grupės darbo laikas 7.30-17.30
Grupėje vaikus ugdo vyresnioji auklėtoja Irutė Jurkštienė ir auklėtoja Dolita Šakūnienė.

3 grupė – ikimokyklinio ugdymo grupė „Pelėdžiukai“. Priimami 3- 4 m. amžiaus vaikai. Grupės darbo laikas 7.30- 17.30
Grupėje dirba ikimokyklinio ugdymo mokytojos Aldona Muradova ir Žydrūnė Tubelienė.

Su vaikais turinčiais kalbėjimo ir kalbos fonetinių sutrikimų dirba logopedė – defektologė Irena Kairiūkštienė.

Kūno kultūros užsiėmimus 3 kartus savaitėje veda neformalaus ugdymo mokytoja Ina Mačiekienė.

Muzikos užsiėmimus 3 kartus savaitėje veda neformalaus ugdymo mokytoja Vaida Prusakovienė.